Dolar : Alış : 3.8390 / Satış : 3.8459
Euro : Alış : 4.5092 / Satış : 4.5173
On Başlık
HAVA DURUMU
hava durumu

BANDIRMA18°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 2597 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YEŞİL ÇOMLU KAVUN FESTİVALİ

11 Eylül 2017
Ana Sayfa » Bandırma Haberleri » YEŞİL ÇOMLU KAVUN FESTİVALİ

4. KAVUN FESTİVALİ

YEŞİLÇOMLU 4. KAVUN FESTİVALİ COŞKUSU

Bandırma Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Yeşilçomlu 4. Kavun festivali bugün yoğun etkinlik programıyla gerçekleşti.

Festival saat 14:30 da Bayraktepe mevkisine yapılan kortej yürüyüşüyle başladı. Kortejin buraya varmasının ardından Dev Türk Bayrağı göndere çekildi ve şehitlik anıtına çiçek bırakıldı. Bandırma Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin dans gösterimi vatandaşların beğenisini topladı. Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar öncülüğünde açılışı yapılan Bandırma Belediyesi kursiyerlerinin eserlerinden oluşan ahşap yakma ve seramik sergisine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yapılan ikramların ardından çocuklar için çuval yarışması yapıldı ve 1.ye plaket takdim edildi. En güzel kavun yetiştiriciyi belirlemek adına düzenlenen yarışmada Halil Karaçivi ve Süleyman Dayı 1.liği paylaştı Eşref Akçam ise 3. oldu.

Yeşilçomlu 4. Kavun Festivaline Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Balıkesir Milletvekilleri Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, Belediye Başkanı Dursun Mirza, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Recep Cansu, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, Meclis üyeleri, sivil toplum örgütleri, parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

İlgili Terimler :
Medyasal Ajans