Dolar : Alış : 3.8150 / Satış : 3.8219
Euro : Alış : 4.6679 / Satış : 4.6763
On Başlık
HAVA DURUMU
hava durumu

BANDIRMA12°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 2607 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Özel Çocuklardan “Duy Sesimi” Çağrısı

27 Aralık 2017
Ana Sayfa » Bandırma Haberleri » Özel Çocuklardan “Duy Sesimi” Çağrısı

ATATÜRK ÖZEL EĞİTİM OKULUNDAN “DUY SESİMİ” ŞİİR VE TÜRKÜ DİNLETİSİ

Bandırma Atatürk özel eğitim okulu, Balıkesir Valisi Ersin YAZICI himayesinde, Kaymakam Günhan YAZAR ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa KILIÇGİL’in destekleriyle, okul müdürleri Algan Kartal koordinatörlüğünde DUY SESİMİ Şiir ve türkü dinletisi ile Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme Ve İzleme ( BENGİ) projesi kapsamında güzel bir projeye daha imza attılar

BENGİ projesi kapsamında planlanan “DUY SESİMİ” Şiir ve türkü gecesi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Ercan GÜLER ‘ in de katılımıyla Santral Kültür Merkezi ‘nde gerçekleştirilmiştir. Geceye çok sayıda okul müdürü, müdür yardımcısı, veli ve öğrenci katılmıştır.

Gecede okul öğretmenleri, öğrenciler, okul personeli ve velilerden den oluşturulan ekiple şiirlerini ve türkülerini en güzel şekilde dile getirerek; gönüllere dostluk, barış ve sevgi adına dokunuşlarda bulunmuşlardır.

Geceye Katılan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Ercan GÜLER de davet üzerine şiir okuyarak programa renk katmıştır.

Büyük bir ilgiyle katılım gösterilen dinleti Bandırma Ortaokulu Müzik Öğretmeni Metin DEVECİ’ nin sazıyla ve sözüyle katılımıyla daha coşkulu hale gelmiştir.

bandirma_ozel_egitim_okulu_duy_sesimi

İlgili Terimler :
Medyasal Ajans