Dolar : Alış : 3.8390 / Satış : 3.8459
Euro : Alış : 4.5092 / Satış : 4.5173
On Başlık
HAVA DURUMU
hava durumu

BANDIRMA18°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 2597 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kosova Milletvekilinden Mirza’ya Ziyaret

24 Kasım 2017
Ana Sayfa » Bandırma Haberleri » Kosova Milletvekilinden Mirza’ya Ziyaret

KOSOVALI KARDEŞLERİMİZE SELAM OLSUN

Kosova Milletvekili ve KDTP Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Dostluk Gurubu Başkanı Müferra Sinik Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.

Bandırma çevresinin özel bir yeri olduğunu, birçok Kosovalının buralarda akrabalarının bulunduğunu söyleyen Milletvekili Müferra Sinik, “Uzun yıllardır Bandırma’ya geliyoruz. Burada baba dostlarımız çok. Son yıllarda daha da güzelleşen Bandırma’yı görüyoruz. Daha yakın ilişkiler içinde olmak istiyoruz. Bu amaçla daha önce de ziyaret etmiş, Kosovalılardan selam getirmiştik. Bandırma Belediyesiyle sizlerin nezdinde görüşmelerimiz devam ediyor.” dedi.

Başkan Mirza: “Bandırma’nın çok çeşitli etnik yapılardan oluşmaktadır. Bandırmalılarımızı kökenleriyle buluşturmak istedik. Bu konuda birçok çabamız ve girişimlerimiz oldu. Kosova’da da bizim kardeşlerimiz yaşıyor. Hem kan bağımız hem de gönül bağımız var. Bizler farklı coğrafyalarda yaşayan kardeşleriz. Bu kardeşliğimizi de kimse bozamaz. İnşallah iki kent arasında ilişkilerimiz ve yakınlığımız her geçen gün daha da artacak. Ziyaretiniz için teşekkür ediyorum ve tüm Kosovalı kardeşlerime selamlarımı sunuyorum” dedi.

İlgili Terimler :
Medyasal Ajans