Dolar : Alış : 3.8390 / Satış : 3.8459
Euro : Alış : 4.5092 / Satış : 4.5173
On Başlık
HAVA DURUMU
hava durumu

BANDIRMA18°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 2597 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Belediyeden Tüm Okullara Baklavalı Ziyaret

24 Kasım 2017
Ana Sayfa » Bandırma Haberleri » Belediyeden Tüm Okullara Baklavalı Ziyaret

dursun_mirz_bandirma_haber_okullar_ogretmenler

BAŞKAN MİRZA ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Dursun Mirza, 24 Kasım Öğretmenler Günü Haftası nedeniyle kentimizdeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Mirza programı kapsamında İlk olarak saat 09.00’da Bandırma Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek burada Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ile bir araya geldi. Başkan Mirza İlçe Milli Eğitim Müdürü Kılıçgil’in tüm öğretmenler adına öğretmenler gününü kutladı ve meslek hayatında başarılar diledi. Buradaki ziyaretin ardından saat 13.30’da Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçen Başkan Mirza’yı Okul Müdürü Gülsevim Kaçar karşıladı. Ardından öğretmen odasında okul öğretmenleriyle bir araya gelen Başkan Mirza, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak baklava ikramında bulundu.

Buradaki ziyaretin ardından saat 14.15’de Bandırma Anadolu Lisesini ziyaret eden Başkan Mirza, Okulu Müdürü Ali İhsan Tekin ile bir araya geldi. Buradan öğretmenler odasına geçen Başkan Mirza tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak baklava ikramında bulunduktan sonra öğretmenlerle sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinledi. Başkan Mirza son olarak saat 14.45’de Bandırma Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Ahmet Obuz ve okul öğretmenleri ile sohbet ederek öğretmenler gününü kutladı.

Öğretmenlere hitaben konuşan Başkan Mirza: “Bandırma Belediyesi olarak her yıl Bandırma’nın bütün okullarını Meclis Üyelerimizle birlikte dolaşıyoruz. Öğretmenlerimizin ayağına giderek küçücük ikramlarda bulunup onların dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz. Aynı zamanda okullarımızın ihtiyaçlarını alıyoruz. Bizzat katılarak sizinle birlikte olarak gününüzü kutlamak istedik. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenlik çok kutsal bir meslek Büyük Atatürk’ün dediği gibi Öğretmenler gelecek nesil sizlerin eseri olacaktır. Diliyorum öğretmenlerimizin ve eğitim sistemimizin sıkıntıları en kısa sürede çözülür. Ben tekrardan verdiğiniz emeklerden dolayı, özverinizden dolayı çocuklarımız ve Bandırmamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

ozan_onur_fatma_sibel_sali_bandirma_belediyesi_baskan_yardimcisi

TÜM OKULLARIMIZ ZİYARET EDİLDİ

Bandırma Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında kent merkezindeki okullarla birlikte kırsal mahallelerdeki okullarımızı da ziyaretlerde bulunuldu.

Kent genelindeki tüm okullarımızı ziyaret ederek Belediye Başkanı Dursun Mirza’nın aracılığı ile öğretmenlerimize tatlı ikram eden Başkan Yardımcılarımız Ozan Onur, Mehmet Sert, İsmail Ay ve Belediye Meclis Üyelerimiz Erhan Elmastaş, Fatma Sibel Salı, Gönül Özdemir, Cemal Adıgüzel, Sami Türkmen ve Nusret Ekiztaş tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladı.

bandirma_meclis_uyesi_cemal_adiguzel_caliskanlar_ilkokulu

mehmet_sert_gönul_karabulut_bandirma_belediye_meclis_uyeleri

dursun_mirza_ogretmenler_kutlama_haber

İlgili Terimler :
Medyasal Ajans