Dolar : Alış : 3.8390 / Satış : 3.8459
Euro : Alış : 4.5092 / Satış : 4.5173
On Başlık
HAVA DURUMU
hava durumu

BANDIRMA18°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 2597 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bandırmalı Öğretmenlerden Sergi

24 Kasım 2017
Ana Sayfa » Bandırma Haberleri » Bandırmalı Öğretmenlerden Sergi

“BANDIRMA ÖĞRETMENLERİ” KARMA GÖRSEL SANATLAR RESİM SERGİSİ AÇILDI

Bandırma Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Bandırma Öğretmenleri “Karma Görsel Sanatlar Resim Sergisi” Bandırma Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde yapılan açılışla sanatseverlerle buluştu.

İlginin yoğun olduğu sergi açılışına Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, eserleriyle katılan öğretmenler ve Bandırmalı sanatseverler katıldı. Sergi açılışı öncesi eserlerini sergileyen Öğretmenlere Başkan Mirza tarafından çiçek ve plaket takdim edildi.

Sergi açılışında konuşan Başkan Mirza; “Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü, bu mutlu günün anlam ve önemini bir kez daha yineleyen Bandırma Öğretmenleri Karma Görsel Sanatlar Resim Sergisine katılmaktan dolayı çok memnunum. Bandırmamızda sanat etkinliklerine katılımın bu denli yoğun olması bizlere gurur veriyor. Gelişmiş bir toplum, gelişmiş bir şehir olmanın yolu sanata ve sanatçıya verdiğimiz değerle eş orantılıdır, o yüzden Bandırma Belediyesi olarak sanatın, sanatçının, emeğin yanında olmaya destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Sanatseverler “BANDIRMA ÖĞRETMENLERİ” Karma Görsel Sanatlar Resim Sergisini 28 Kasım Salı gününe kadar ziyaret edebilirler.

İlgili Terimler :
Medyasal Ajans